На Київщині врятували кішку із жовто-блакитними очима. Фото

META

У селі Горенка Київської області у зруйнованому багатоповерховому будинку залишилася кішка, волонтери врятували тварину. Виявилося, що кішка унікальна, вона має "патріотичні" очі.

Деталі

Будинок, де жила кішка, зруйнували російські окупанти. Злякана тварина нервово бігала поверхом, де зовсім недавно була її квартира. Волонтерська організація ЗооПатруль врятувала тварину зі зруйнованого будинку.

Читайте також: Кіт Степан зібрав пожертву для тварин з України

Як виявилося, тварина має одну особливість – у кішки патріотичні очі. Кішка, яка одержала ім'я Ешлі, має очі кольору українського прапора: один жовтий, другий блакитний.

Волонтери розповіли, що Ешлі не довіряла незнайомим людям, але вже у лікарні змогла їх підпустити до себе. Кішка ніжно муркотіла лікарям та волонтерам. Наразі тварина проходить реабілітацію.

Раніше у звільненій після російської окупації Бородянці на сьомому поверсі зруйнованого багатоквартирного будинку помітили кота, який опинився в пастціі не міг вибратися самостійно. Для порятунку тварини волонтери знайшли автомобіль із довгою стрілою, а до прибуття рятувальників кота годували з дрону.