На ВДНГ у Києві відновила свою роботу оранжерея

КиевVlast

У Києві на території Національного комплексу "Експоцентр України" (ВДНГ) з 12 травня відновлює свою роботу оранжерея.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні на сторінці ВДНГ у Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Зазначається, що починаючи з 12 травня локація працюватиме щодня з 12:00 до 18:00. Зала з баром поки що буде недоступною.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Під час повітряної тривоги локація закривається і відвідувачів просять пройти у найближче бомбосховище, що знаходиться у павільйоні №1. Після відбою тривоги можна буде повернутися в оранжерею.

Вартість квитків: 80 грн звичайний і 60 грн — пільговий (при пред’явленні оригіналу посвідчення). Розрахунок наразі лише безготівковий. Усі зібрані кошти підуть на утримання та реконструкцію оранжереї.
Також локацію можна орендувати для професійних фото- та відеозйомок.

Фотозйомка без закриття оранжереї (у присутності відвідувачів) — 400 грн за годину (фотограф + 2 особи, кожна наступна людина оплачує вхід).

Фото- або відеозйомка із закриттям оранжереї — 2000 грн за годину (до 10 осіб).

Урочиста фото- або відеозйомка із закриттям оранжереї — 5000 за годину (до 25 осіб).

Зауважимо, скляна оранжерея з’явилась на ВДНГ у 1958 році. Тоді її було задумано як павільйон квітникарства, а сама оранжерея була чи не єдиним місцем у Києві, де можна було побачити екзотичні рослини. Усього всередині тоді облаштували три зали, у яких, до речі, і досі ростуть пальми, мандаринові та лимонні дерева.

Нагадаємо, Київський зоопарк розпочав свою роботу в режимі парку. На відвідувачів вже чекають тигриця Даліла, горила Тоні, жирафи, ведмеді та багато інших тварин.

Читайте: Університет замість “Куражу”: На ВДНГ розпочали знесення 19 павільйону

Фото: ВДНГ

КиївВлада