Рух мостом через річку Ірпінь у Стоянці планують відновити 29 травня, - Офіс Президента

КиевVlast

Роботи по відновленню мосту через річку Ірпінь у Стоянці Київської області, який було підірвано 25 лютого для перешкоджання наступу російських військ, тривають відповідно до графіку. Рух мостом планують відновити уже 29 травня.
Про це KВ дізналася з повідомлення заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка.
Сьогодні, 12 лютого, Кирило Тимошенко разом з головою Київської обласної військової адміністрації Олександром Павлюком та керівником гуманітарного штабу Київської області Олексієм Кулебою проінспектували хід відновлювальних робіт зруйнованого мосту через річку Ірпінь у Стоянці.Підписуйтесь на “КиївВладу”
“Станом на зараз уже демонтовано два прольоти зруйнованого мосту, влаштовано монолітні фундаменти, змонтовано тимчасові опори та тривають підготовчі роботи по влаштуванню монолітної плити. Згодом буде влаштовано верхній шар асфальтобетонного покриття. Усі роботи тривають відповідно до графіку, і на 29 травня вже заплановане відкриття руху відновленим мостом”, – повідомив Кирило Тимошенко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Він нагадав, що всього за 5 днів після деокупації Київської області було змонтовано тимчасовий міст по лівому проїзду автодороги для відкриття руху великовантажного транспорту в напрямку Київ–Житомир в найкоротші терміни.
Раніше KВ повідомляла, що 10 травня на капітальний ремонт закрився міст у селі Глібівка Вишгородського району Київщини. Рух мостом буде закрито орієнтовно впродовж чотирьох тижнів.
Читайте: У селі Глібівка на Київщині на чотири тижні закрили міст
Фото: Кирило Тимошенко
КиївВлада