Міст через ріку Ірпінь поблизу Стоянки буде відкритий 29 травня – ОП

Уніан

29 травня відбудеться заплановане відкриття руху відновленим мостом через ріку Ірпінь. Про це в офіційному Телеграм-каналі написав заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

"Сьогодні, за дорученням Президента України, разом з головою Київської обласної військової адміністрації Олександром Павлюком та керівником гуманітарного штабу Київської області Олексієм Кулебою проінспектували хід відновлювальних робіт зруйнованого мосту через р. Ірпінь у Стоянці, який було підірвано 25 лютого, аби перешкодити наступу російських військ", – зазначив він.

Заступник керівника ОП нагадав, що тимчасовий міст по лівому проїзду автодороги було змонтовано вже через п’ять днів після деокупації Київської області. Це дало можливість відновити рух великовантажного транспорту в напрямку Київ–Житомир в найкоротші терміни.

"А станом на зараз уже демонтовано два прольоти зруйнованого мосту, влаштовано монолітні фундаменти, змонтовано тимчасові опори та тривають підготовчі роботи по влаштуванню монолітної плити. Згодом буде влаштовано верхній шар асфальтобетонного покриття", – описав він хід робіт.

Раніше Тимошенко відзвітував про те, що критична інфраструктура відновлена вже у 1003 деокупованих містах та селищах.