Близько 37 багатоповерхових будинків доведеться демонтувати - міський голова Ірпеня

Budport.com.ua

В Ірпені доведеться знести близько 37 багатоповерхівок
В Ірпені доведеться знести 37 багатоквартирних будинків, які не підлягають відновленню після російських обстрілів. Про це сказав міський голова Олександр Маркушин на засіданні міськвиконкому в четвер.
"Якщо будинок не підлягає для проживання, ми будемо ухвалювати рішення про його демонтаж. На сьогодні є 17 багатоповерхових будинків на демонтаж. Ми прораховували – до 1500 квартир", – сказав Маркушин.Підірвали, аби зупинити окупанта: стало відомо коли відновлять міст через р. Ірпінь у Стоянці
За його словами, таких будинків буде більше.

"Це не кінцева цифра. Попередньо таких будинків буде близько 37. Про це уже кажуть експерти. Бо є будівлі, де візуально наче згорілий лише дах і верхні поверхи, а насправді дуже пошкоджені несучі стіни", – сказав Маркушин.

Також повністю чи частково знищено до 2000 приватних будинків.На відбудову Ірпеня необхідно мільярд доларів
Людям, яким немає де жити, поки що пропонують жити у місцевих таборах відпочинку. Крім того, Укрзалізниця пообіцяла виділити для проживання пасажирський поїзд на 150-200 людей.

Цікаво про будівництво: нове рішення у висотному будівництві дозволяє значно збільшити площі, що реалізуютьсяЧитайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal