У Києві розробили план оборони на випадок повторного наступу

Слово і Діло

Станом на зараз безпосередньої загрози для Києва немає, але військове керівництво розробило план оборони на випадок повторного наступу ворога.
Про це в ефірі телемарафону заявив начальник штабу Київської військової адміністрації Сергій Корнійчук, передає Укрінформ.
«Безпосередньої загрози столиці сьогодні немає. Але враховуючи, що столиця – це великий політичний та економічний центр, Київ завжди буде однією з головних стратегічних цілей противника. Враховуючи це, ми готуємося до найгіршого сценарію - це повторний наступ», - сказав Корнійчук.

За його словами, план оборони Києва враховує усі недоліки й прорахунки під час такого наступу на початку війни.
«Ставляться завдання як військовим, так і цивільним щодо підготовки до оборони. В цьому плані передбачено форми й способи дій військ, а також підготовки інфраструктури. В тому числі фортифікаційне обладнання рубежів, позицій, починаючи з дальніх підступів до кварталів у центрі міста», - зазначив Корнійчук.
Нагадаємо, днями міський голова Віталій Кличко повідомив, що до Києва повернулися близько 2,5 млн. жителів. Це майже дві третини від довоєнного часу.