Гороскоп на 11 жовтня 2021 року для усіх знаків Зодіаку

Rivne Media

Гороскоп на 11 жовтня для Овнів

Час, приділеній роботі, навіть якщо він виявиться нетривалим, принесе вагомі результати, на які в будь-який інший день потрібна була б ціла доба.

Гороскоп на 11 жовтня для Тельців

Не варто витрачати сили, призначені для успішної роботи, на порожнє проведення часу - в результаті можна не встигнути зробити навіть мінімум запланованого на цей день.

Гороскоп на 11 жовтня для Близнят

День, коли слово є сріблом, а мовчання - золотом: потрібно якомога менше говорити і якомога більше слухати - так можна буде зрозуміти, як дійсно ставляться до вас люди, які вас оточують.

Гороскоп на 11 жовтня для Раків

Укладаючи фінансові договори, не скупіться - запитуйте максимально: за словами зірок, чим більшою буде капіталізація угод, тим швидше вони принесуть солідні дивіденди.

Гороскоп на 11 жовтня для Левів

День однаково сприятливий як для роботи, так і для відпочинку, тому має сенс розділити його на дві частини і не тільки добре попрацювати, але і розслабитися, відновивши водночас сили.

Гороскоп на 11 жовтня для Дів

День, коли нікому і нічого не можна віддавати - до того ж це стосується як грошей, так і речей, які можуть попросити у вас поносити: така благодійність може стати поганою прикметою.

Гороскоп на 11 жовтня для Терезів

Відповідь на всі важливі запитання сьогодні дасть інтуїція, тому дуже важливо орієнтуватися не на доводи розуму і логічні ланцюжки, а на те, що буде говорити ваш внутрішній голос.

Гороскоп на 11 жовтня для Скорпіонів

Талан сьогодні буде супроводжувати вас як на роботі (саме ви можете отримати егіду над проєктом, про який мріють всі ваші колеги), так і в особистому житті (кохана людина зробить вам важливу пропозицію).

Гороскоп на 11 жовтня для Стрільців

Думку оточення щодо вашого життя і діяльності, яку ви зазвичай не берете до уваги, сьогодні не варто пропускати повз вуха - в ній можна буде знайти зерно істини.

Гороскоп на 11 жовтня для Козорогів

Проявивши себе з позитивного боку, що для вас зовсім неважко, можна буде залучити до себе увагу начальства і яквинагороду отримати нову посаду або надбавку до зарплати.

Гороскоп на 11 жовтня для Водоліїв

Можна - і треба - запропонувати начальству проєкт, над попередньою розробкою якого ви працюєте вже досить довгий час - схоже, воно віддасть йому належне.

Гороскоп на 11 жовтня для Риб

Встигнути все заплановане і навіть зробити понад планвдасться тим, хто зуміє працювати спокійно, не поспішаючи і не нервуючи, в іншому разі велика частина часу піде в нікуди.