Фрукт, який знижує рівень цукру у крові за пів години

Країна Здоров'я

Дієта сприяє контролю діабету 2 типу. Детальніше - читайте у матеріалі. Загальна думка серед органів охорони здоров'я полягає в тому, що діабетикам слід побоюватися їсти фрукти. Однак було доведено, що один фрукт знижує рівень цукру в крові.

Інжир, який знижує рівень холестерину через вміст в ньому пектину, може знизити рівень цукру в крові при вживанні у вигляді екстракту. Зростаюча кількість свідчень вказує на те, що цей фрукт має безліч антидіабетичних властивостей.

Інжир може бути корисний як харчова добавка при використанні в поєднанні з лікуванням переддіабету і діабету 2 типу. Одне дослідження показало, що екстракт листя інжиру може знизити рівень глюкози в крові і підтримувати здоровий рівень цукру в крові.

Вважається, що ці понижуючі ефекти пов'язані з підвищеними концентраціями ADA в інжирі, які є одними з найвищих в природі. Дослідження показало, що додавання дози екстракту інжиру до напою з глюкозою допомогло знизити загальний рівень глюкози в крові і рівень інсуліну від 30 до 120 хвилин.