В жовтні очікується дві магнітні бурі середньої сили, одна вже завтра

7 днів

Середина жовтня 2021 року відзначиться двома магнітними бурями середньої сили. Такі дні можуть бути небезпечні для метеозалежних і літніх людей. Щоб магнітна буря не стала для вас несподіванкою, варто ознайомитися з прогнозом на місяць.

Що таке магнітна буря?

Магнітні бурі – це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може відбитися на здоров’ї.

Магнітні бурі в жовтні: небезпечні дати Прогноз магнітних бур на жовтень / фото unian.ua Перша буря середньої сили очікується у вівторок 12 жовтня. Найнебезпечнішим буде час з півночі до 13: 00. Наступна підвищена сонячна активність прогнозується у вівторок 19 жовтня. Вона також буде несильною. Важливо відзначити, що прогноз на такий великий період неточним і може змінюватися з часом.

Магнітні бурі: вплив на здоров’я

Під час магнітних бур у людей можуть виникати такі симптоми: головний біль;

запаморочення;

нудота;

біль в серці і суглобах;

загострення хронічних захворювань;

підвищений артеріальний тиск;

безсоння або сонливість. Щоб мінімізувати негативний вплив бурі, слід дотримуватися наступних правил: Відмовтеся від кави, сигарет, алкоголю. Пийте більше трав’яного чаю.

Обмежте вживання жирної, смаженої, гострої їжі.

Більше часу проводите на вулиці і частіше гуляйте пішки.

Лягайте спати в один і той же час, спите не менше 8 годин.

Перед сном приймайте контрастний душ. Джерело Уніан