Був офіційним міським чаклуном 23 роки: у Новій Зеландії звільнили чарівника, який розважав туристів

Новини.LIVE

Міська рада Крайстчерча в Новій Зеландії звільнила офіційного чаклуна Яна Брекенбері Ченнелла, який "робив чудеса" на благо міста протягом 23 років. Він отримував 16 тисяч новозеландських доларів на рік і розважав туристів.

Про це пише місцева новинна служба Newshub.

Причини звільнення чаклуна

89-річний Ян Брекенбері Ченнелл обіймав посаду чарівника 23 роки, проте тепер влада вирішила позбутися такої посади, бо чаклун не відповідає сучасному образу міста.

На думку чоловіка, він є оригінальним образом Крайстчерча, а влада цього міста — збіговисько бюрократів.

"Їхній образ Крайстчерча не має нічого спільного зі справжньою спадщиною міста. Я — оригінальний образ Крайстчерча. Вони — збіговисько бюрократів, які не мають уяви" — стверджує Ченнелл.

Лінн Макклелланд, помічниця виконавчого директора міської ради, повідомила, що останню зарплату чарівникові виплатять у грудні, а потім контракт із чарівником буде розірвано.

"Рада зустрілася з чарівником і відправила йому лист, в якому подякувала за послуги, які він надавав протягом останніх десятиліть. Ми повідомили, що завершуємо наш контракт", — розповідає Макклелланд.

Однак Ян Брекенбері Ченнелл заявив, що розірвання контракту нічого не змінить: чиновникам доведеться "вбити його", щоб змусити перестати "чаклувати".

Загалом за усі роки роботи місто заплатило чоловіку 368 тисяч доларів.

Як у Крайстчерчі з'явився власний чарівник

Ян Брекенбері Ченнелл переїхав до Нової Зеландії в 1970-х. До цього він служив офіцером в армії Канади, а також викладав літературу в Тегеранському університеті. Чоловік дуже любив та захоплювався магією, через що мав проблеми із пошуком роботи, яка б йому підходила. Через таке хобі від нього навіть пішла дружина.

У Новій Зеландії Ченнелл ходив по вулицях в костюмі чарівника і розважав туристів та перехожих розповідями та байками. У 1982 році його визнали "живим твором мистецтва", а в 1998 році найняли на офіційну посаду чарівника міста Крайстчерч. У 2009 році чоловіку вручили медаль "За службу Королеві", яка є однією з найвищих нагород Нової Зеландії.

Інші новини у світі:

У Швейцарії більшість громадян підтримали легалізацію одностатевих шлюбів. Одностатевим парам дозволять одружуватись та мати дітей.

Аукціонний будинок Sotheby's виставив на торги окуляри з лінзами з алмазів і смарагдів. Вони виготовлені під час правління династії Великих Моголів. Лінзи були виготовлені в XVII столітті, а оправа - в XIX столітті. Sotheby's розраховує виручити за кожні окуляри 1,5-2,5 мільйона фунтів стерлінгів.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.