Танцюрист Юрій Мєшков зізнався у почуттях до Олександри Заріцької

MEDIA НОВИНИ

Відома українська співачка Олександра Заріцька стала учасницею проекту “Танці з зірками”. Артистка танцює у парі з хореографом Юрієм Мєшковим.

Пара вже тривалий час дає фанатам привід для чуток про романтичні стосунки між ними. Адже вони цілувались наприкінці танцю, танцюрист розповідав, що йому подобається Олександра, а Заріцька зізналась, що схудла заради свого партнера.

У новому ефірі Юрій зізнався у почуттях до партнерки, сказавши, що та, йому подобається, як дівчина.

“Дуже подобається, як дівчина. Вона не лише дуже красива, а й чуттєва. З нею дійсно почуваюся чоловіком. Саша – мій скарб. Я їй допоможу перемогти”, – зізнався Мєшков.

Заріцька у свою чергу розповіла, що Мєшков її дуже надихає та вона прагне зробити все, аби вони перемогли та здобули кубок.

“У моєму житті є багато людей, які мене надихають, але цього року у мене з’явився новий приклад і легенда – мій партнер Юра. Він допомагає мені здійснювати мою мрію. Я завжди дуже мріяла танцювати. Не думаю, що без нього я б дійшла до другого-третього ефіру. У мене з’явилося більше причин любити себе. Він завжди робить мені компліменти і весь час каже, що я красива”, – поділилася Заріцька.