У США олень два роки ходив з шиною на шиї: йому зрізали роги, щоб її зняти

Громадське радіо

У штаті Колорадо співробітники природоохоронного агентства зняли з шиї 4-річного оленя-вапіті автомобільну шину. Тварина ходила з нею по місцевим лісам щонайменше два роки.

Про це повідомляє газета Idaho Statesman.

Вперше лося із шиною на шию у 2019 році, у наступному році лося помічали на камерах спостереження – за ці роки лося не вдалося спіймати. У цьому році його намагалися спіймати співробітники природоохоронного агентства, але безуспішно.

Врешті лося спіймали – для цього тварину довелося приспати за допомогою дротика. Тварині також довелося зрізати роги, бо шину не вдавалося розрізати й довелося знімати її через голову. Співробітник управління парків і лісів Колорадо Скотт Мердок пояснив, що співробітники не змогли перерізати металеві нитки.

Повідомляється, що шина була важка, повна хвої та бруду. Представники природоохоронного агентства підрахували, що усередині шини застрягло щонайменше 10 фунтів сміття. За їхніми словами, вага оленя становить понад 270 кг, після того, як з шиї зняли шину та зрізали роги – він втратив близько 15 кг.

Про те, яким чином покришка виявилася у тварини на шиї, не повідомляється.