На високий цукор в крові вкажуть три приховані ознаки

Країна Здоров'я

Діабет - поширене захворювання, яким страждають близько 300 млн осіб у всьому світі. Але багато людей навіть не підозрюють, що знаходяться в групі ризику, через "тихі" ознаки хвороби Такі симптоми довгий час залишаються непоміченими, що збільшує ймовірність розвитку проблем з серцем або пошкодження нервів. Як пояснили в клініці Wayne UNC Health Care, найбільш поширеними прихованими ознаками високого цукру в крові є незвичайні поколювання в різних ділянках тіла. Цей стан викликано надмірним вмістом цукру в крові, який пошкоджує нервові закінчення.

Ще однією ознакою хвороби є свербіж шкіри і тривале загоєння синців. "Діабет має безліч ранніх ознак, але деякі симптоми нечіткі. Якщо ви помічаєте їх, спробуйте перейти на ниньковуглеводну дієту, що складається з білків і листових овочів. Уникайте солодких напоїв і випивайте не менше 2 літрів води в день. Цілком можливо, що протягом кількох днів всі ці ознаки зникнуть", - порадили лікарі.

Фахівці пояснили, що незначні симптоми можуть бути не пов'язані з діабетом, а бути результатом вживання в їжу занадто великої кількості вуглеводів, з якими організм не справляється. Наприклад, поколювання можуть бути спровоковані поганою циркуляцією крові, а свербіж викликаний алергією або екземою.

Однак, якщо з'являються одночасно хоча б дві з цих ознак, краще звернутися в лікарню. При відсутності лікування діабет збільшує ризик серцевих захворювань та інсультів, а також деяких видів раку і проблем з нирками.