Сніданок школяра: готуємо пиріжки з картоплі

Маленькі рівняни

Ідеальний сніданок для школяра – це коли корисно, смачно, швидко.

Пиріжки з картоплі Зробити смачні та поживні пиріжки можна не тільки з тіста. Картопля – це ще один корисний продукт, що забезпечує зростаючий дитячий організм калієм. Для приготування смачної страви потрібні сосиски або сардельки, цибуля, морква, картопля, яйце, борошно і спеції.

Начинка для пиріжків готується дуже просто: сардельки нарізаються на дрібні фрагменти, цибулю з морквою обсмажуються в рослинній олії. Всі інгредієнти змішуються між собою і приправляються спеціями за смаком.

Щоб оболонка пиріжків з картоплі не розвалювалася в процесі обсмажування, коренеплід потрібно варити в шкірці. Після того як картопля звариться, шкурка знімається. Поки коренеплід гарячий, його потрібно ретельно розім’яти, щоб не залишалося грудочок. У гаряче пюре, яке повинно бути клейким і густим, додається сире яйце і ретельно перемішується.

Формувати пиріжки з пюре досить просто: на долоню викладається клейка маса, з якої формується коржик. В середину коржики викладається начинка і щільно закривається картоплею. Обсмажувати пиріжки потрібно на маленькому вогні в соняшниковій олії. смачний і поживний сніданок готовий.