Надя Дорофєєва вперше розповіла про операцію на грудях

ТВ-Гид

Співачка зізналася, що їй видаляли доброякісну пухлину в молочній залозі

Сьогодні відзначають День бюстгальтера і ми вже розповіли, чи варто влаштовувати "вільний" день для грудей. До публікацій на цей рахунок вирішила приєднатися і Надя Дорофєєва.

У новій публікації в Instagram українська співачка зізналася, що 4 роки тому перенесла операцію на грудях. Як виявилося, вона дуже комплексувала через шрам і намагалася всіляко його приховати від публіки. Попри це зараз вона зважилася показати його, примірявши молочний корсет, що підкреслив її бюст.

Сьогодні всесвітній день без бюстгальтера — назва кумедна, але його сенс дуже важливий! Я ніколи не говорила вам про те, що на моїх грудях є шрам. Весь цей час я замазувала його тональним кремом, ховала під одягом, маскувала усіма можливими способами... і тільки нещодавно прийняла і полюбила. Цей шрам нагадує мені про те, що 4 роки тому в моєму житті трапилася фіброаденома і наступна операція з її видалення,

— написала зірка.

За словами Надії, хірургічним спососом їй видалили фіброаденому — найпоширенішу доброякісну пухлину в молочній залозі. Причин для її виникнення може бути безліч, саме тому артистка закликала шанувальників проходити регулярні обстеження у маммологов.

Регулярні чек-апи суперважливі, це наш шанс вчасно виявити проблему! Днями я була на щорічному огляді у свого мамолога, і вам нагадую,

— йдеться в повідомленні артистки.

Джерело: glamurchik.tochka.net