Київські школярі "тролять" вчителів з проросійськими поглядами піснею про Бандеру

АСПІ

Учні однієї зі шкіл Києва вирішили провчити свою вчительку, яка має проросійські погляди. Але безвинні пустощі розрослися у соцмережах, перетворившись на флешмоб.

В українському сегменті соцмереж набирає популярності новий патріотичний тренд - підлітки співають на камеру пісню "Батько наш Бандера, Україна мати". Школярі співають її не лише на перервах, але й під час уроків у класах, використовуючи як "зброю" проти вчителів-"ватників", пише блогер під ніком "Черная Туфелька".

Регулярне виконання пісні українських повстанців "Батько наш - Бандера, Україна - мати, ми за Україну будем воювати!" довело до того, що викладачка-українофобка відмовляється виходити на роботу. Утім, про яку саме школу та вчительку йдеться - невідомо. Проте йдеться про те, що наразі викладач, яку діти вважають "ватницею", відмовляється виходити на роботу через "психологічний тиск" й навіть не готова допрацювати кілька років, які їй залишилися до пенсії. Найбільше її розсердило, що "діти вірять у те, про що співають". "Той випадок, коли діти зробили більше будь-якого міністерства", - захоплюється блогер патріотичним флешмобом підлітків.

ASPI news повідомляло, що у Росії затримали п'ятьох членів неонацистського угруповання. У них вилучено саморобну бомбу, 9 одиниць холодної зброї, а також портрети ватажків Третього Рейху та Степана Бандери. Також ми писали, що після того, як на репетиції параду до Дня незалежності України військовослужбовці традиційно проскандували "національну" кричалку "Путін – х***ло", російська пропагандистка Ольга Скабєєва "завелася" у емоційному монолозі.