Що подарувати дитині на рік: кращі ідеї

Наша мама

Вибрати подарунок на рік - справа не проста і залишати покупку на останній момент не варто. Якщо мама малюка - ваша хороша подруга і близька родичка, запропонуйте їй скласти список бажаних подарунків. Наприклад, створити тільки для запрошених пост в соцмережах і вказати адекватний перелік сюрпризів для винуватця торжества. Нехай гості розбирають і повідомляють, що вони збираються вручити маленькому імениннику.

Якщо ви самі йдете на іменини до малюка, не соромлячись, обговоріть з його батьками, що краще подарувати дитині. Можливо, вам назвуть конкретну річ або ж повідомлять, що вважали б за краще гроші.

Якщо ж подарунок вам не уточнили або обійшлися тривіальним «Нам нічого не треба, просто приходьте", не ламайте голову, чим порадувати малюка, - вибирайте з кращих ідей подарунок на рік, перевірених на практиці редакцією сайту Nashama.com.

1. Сертифікат в магазин

Наприклад, в мультибрендовий магазин дитячих речей або іграшок. Такий презент дає мамі з татом свободу вибору самj] покупrb, її цінb і часу шопінгу. Можливо, вони скористаються ним на наступний день після свята, а може бути обміняють на необхідну річ і через півроку.

2. Сплачений курс заняття в центрі розвитку

Якщо ви знаєте, що батьки крихітки хочуть повести юного «гризуна наук» в найближчий центр раннього розвитку, вручіть їм сертифікат на курс занять (зазвичай місяць, 3 місяці). Бажано, щоб батьки самі могли вибрати час.

3. Фотосесія для дитини

Відмінна ідея, щоб у малюка і його мами з татом залишилася на пам'ять добірка розкішних професійних фото.

3. Альбом в стилі скрапбукінг або креативний фотоальбом

Можна подарувати просто порожній альбом, а краще попросити у батьків малюка його найкращі фото з самого народження і замовити готовий альбом-хроніку у скрапбукінг-майстринь. Ви також можете подарувати яскравий фотоальбом-книжку, створений з цифрових фото дитини за допомогою комп'ютерної графіки.

4. Іграшка-каталка

Всі дітки освоюють ази «прямоходіння», тому обожнюють всякого роду іграшки-каталки. Така може бути з ручкою попереду або везти її можна за мотузку

5. Машинка-каталка

Також безпрограшний варіант, адже такий «транспорт» можна як возити за мотузочку, так і самому на ній кататися, коли за мотузочку тягнуть мама або тато

6. Коляски для ляльок

Ще один варіант каталки для юної панянки (хоча, судячи за спостереженнями на дитячому майданчику, свої коляски катають і юні джентльмени - тільки замість ляльок привозять плюшевих зайців і машинки).

7. Ігровий намет або будиночок

Всі малюки люблять будувати будиночки - «курені» з покривал, а так у діток з'явиться свій таємний куточок. Зверніть увагу на будиночки з лабіринтом-трубою, через який обожнюють лазити маленькі непосиди.

8. Музичні розвиваючі килимки

Барвисті килимки зі світловими і звуковими ефектами, які допомагають малюку розвиватися. Вони сприяють тренуванні координації рухів, стимуляції рухової активності, ритму і слуху.

9. Підлогові пазли-коврики

Дитячі килимки-пазли - м'які і приємні на дотик - це не просто килимки і не просто пазли. У них як мінімум 3 корисних функції:

• відмінна розвиваюча гра на розвиток логіки і пам'яті;

• малюк, граючись, вивчає букви і цифри;

• теплий і м'який килимок для ігор.

10. Надувний басейн з м'ячиками

Подарували, надули, відразу заповнили м'ячиками і показали дитині, як в цьому міні - «океані» можна гратися. Мама з татом малюка напевно задушать вас в обіймах, адже крихітка буде, як мінімум, 15 хвилин безвилазно сидіти в басейні. Тільки підготуйте батьків іменинника, що ці м'ячики дивом рівномірно розподіляються по квартирі і їх доведеться регулярно збирати. Це теж користь - фітнес!