14 жовтня: Покрова, День козацтва і Захисника України

НОВА

Привітання воїнів АТО звідусіль лунають в Україні 14 жовтня. В цей день, в свято Покрови Пресвятої Богородиці, покровительниці українського війська, відзначається День козацтва і Захисника України.

Не дарма саме цей день було обрано для вшанування захисників України та привітання бійців. Ще з часів козацтва Пресвята Богородиця вважається покровительницею військових і молитва до неї оберігає та рятує від будь-якого ворога. Також 14 жовтня відзначається День створення Української повстанської армії - військового об'єднання визвольного руху України.

Свято встановлене для вшанування героїзму та мужності захисників незалежності та цілісності нашої держави. Підтримаємо військові традиції і патріотичний дух Українського народу.

14 жовтня - день пам'яті і слави українських воїнів різних часів. Ми пам'ятаємо всіх, хто загинув за рідну Україну. Ми вдячні кожному, хто воював чи воює за неї. В цей день ми також вклоняємось перед ветеранами, які боролись проти нацизму у роки Другої світової війни. Отже сьогодні від щирого серця лунають привітання ветеранів, привітання учасникам бойових дій.

Привітання воїнів АТО з Днем захисника України

Ми щиро пишаємося мужністю, відвагою, відданістю та жертовністю наших бійців. Ваші подвиги неоціненні та повсякдень нагадують нам про те, якою страшною ціною дістається свобода та незалежність волелюбної нації.

Наші мужні воїни захищають суверенітет та цілісність кордонів держави, укріплюють віру українського народу у світле й мирне майбутнє. Дивлячись на їхній подвиг перед країною, що надихає на плідну працю, серця всіх українців сповнюються почуттям радості й вдячності.

Передаємо щирі привітання бійців АТО/ООС з Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці. Щиросердні побажання міцного здоров'я, довголіття, миру й добробуту всім учасникам бойових дій на сході України. Кожен громадянин нашої держави в цей день передає привітання учасникам бойових дій. Низький уклін! Дякуємо за можливість жити й працювати в вільній і незалежній Україні.

Привітання воїнам АТО від дітей

Вже стало доброю традицією передавати привітання воїнам АТО від дітей. З усіх куточків України, з великих міст та маленьких сіл та містечок летять на передову листівки, малюнки та маленькі сердечка від наименьших українців.

Школярі та дошкільнята від щирого серця передають свої вітання воїнам АТО. Змалечку діти вчаться шанувати оборонців рідної землі. Вчаться любити та цінувати Україну.

Свої привітання воїнів АТО разом з дітьми передають сумлінні громадяни. Теплий одяг, речі першої необхідності та різні смаколики - чи це не найщиріше привітання бійців АТО/ООС.

Бажаємо всім вам мирної України, злагоди та щасливого майбутнього. Дякуємо вам за відданість Україні та її народу. Головне привітання бійців - здоров'я та родинного затишку. Бережи вас Бог.

Сьогоднішнє свято є особливим для тих, хто захищає нашу землю зі зброєю у руках. Розуміючи свою важливу місію - боронити мирне життя свого народу, герої сучасної історії України беруть приклад з своїх попередників. Бо любов до рідного краю та батьківської хати, повага до народних традицій та української мови передалася їм як спадок від бравих козаків.

Всі привітання бійців АТО/ООС зі святом йдуть від щирого серця кожного українці. Дякуємо вам за відданість та мужність. Бажаємо щоб наша земля назавжди була вільною, незалежною та благословенною. Вдячні вам за все.

Слава Україні! Героям слава!