ТОП-5 питань та відповідей про молочні продукти

Наша мама

5 фактів про молочні продукти, які ви не знали.

1. Чи корисно пити молоко?

Дорослим - ні. Більше того - це навіть шкідливо. Справа в тому, що в ньому є казеїн (складний білок, що утворюється при згущенні молока). Він в будь-якому віці засвоюється досить погано. Але чим старшою стає людина, тим це відбувається складніше. Так що якщо доросла людина постійно п'єте молоко в чистому вигляді, то різні дисфункції кишечника вам гарантовані.

2. Молочні продукти і страви, приготовані з них, теж шкідливі?

Ні. Молочнокислі бактерії і термічна обробка частково руйнують молочний цукор і змінюють білкову формулу. Так що сміливо їмо йогурт, кефір, млинчики, каші та ін. Але важливо, щоб каша була зварена саме на молоці (його потрібно розвести водою один до одного), а не так, що її зварили на воді, а потім додали туди молока.

3. З якого віку їх можна давати дітям?

З року, за винятком грудного молока і адаптованих молочних сумішей.

4. Чи існують обмеження по часу вживання молочного?

Так, існують. Наприклад, сир і твердий сир можна їсти тільки до 15:00. Після цього часу організму важко засвоїти білок, що міститься в них. Кефір, йогурт і інші кисломолочні продукти не варто вживати перед сніданком, а потім, протягом усього дня - будь ласка. Вони прискорюють моторику тонкого кишечника, і він швидше виводить продукти відходів в товстий, а значить, йому простіше займатися своїм основним обов'язком - створювати імунний фон організму.

5. З чим поєднують молочні продукти?

Строгих заборон щодо комбінування немає. Потрібно тільки дотримуватися такого правила: свіжих продуктів (овочів, фруктів, ягід, зелені) має бути в два рази більше, ніж термічно оброблених.