Магія кольору: 5 фарбувань, які роблять обличчя витонченим і струнким

TRserial.net.ua

Відтінок волосся може кардинально змінити зовнішність і навіть візуально скорегувати риси обличчя. Які фарбування зроблять їх більш витонченими, а овал – більше окресленим, розповідаємо в статті.

Світлі відблиски Хіба можна придумати якесь більш освіжаюче фарбування, ніж світлі відблиски у волоссі, що нагадують вигорілі на сонці пасма. Ця техніка актуальна завжди і підходить всім. При правильному підборі відтінків (без сильного контрасту) вона дозволяє візуально збільшити об’єм волосся, скинути кілька років, а за рахунок переливів робить обличчя більш вузьким.

Розтяжка кольору Омбре, шатушь, балаяж, ейр-тач – дуже популярні техніки складного фарбування. Вони мають багато спільних рис, але відрізняються один від одного способом виконання і малюнками зачіски. Розтяжка кольору додає зовнішності легкість і робить пасма візуально більш здоровими і доглянутими, а обличчя – струнким. До того ж таке фарбування тримається на волоссі від 4 до 6 місяців, тобто не вимагає частої корекції.

Нюд Нюд – це не просто фарбування волосся в один відтінок. Це техніка, суть якої полягає в підкресленні природної краси і додання глибини натурального кольору. Таке фарбування допомагає скорегувати деякі риси обличчя, наприклад, повні щічки, друге підборіддя. Щоб домогтися максимально натурального ефекту, колористи використовують спокійні кольори, наприклад, русяве, нейтрально-вершкові, кавові, шоколадні. За основу береться один відтінок, а кілька інших додаються до нього для створення акцентів.

Персиковий блонд

Відтінки золотисто-жовтого на волоссі в моді вже кілька сезонів. В цьому році найактуальнішим є персиковий блонд. Легкий пастельний відтінок, доповнений благородним золотистим переливом. Таке фарбування робить образ більш юним, а повне обличчя – струнким.

Карамель Карамельний відтінок волосся завжди виглядає благородно і стильно. Це класичний варіант фарбування, який підходить практично будь-якому типу зовнішності. Колір карамелі може бути як темним, так і світлим. Завдяки теплу, що випромінюється цим відтінком, волосся візуально здається більш об’ємним і повітряним. Таке фарбування пом’якшує риси обличчя і дуже освіжає зовнішність.