Як у Twitter приховати відповіді

TechToday

Ви не можете видалити твіти інших людей, але ви можете зробити так, щоб вони сховалися з ваших очей. Ви не бачитимете відповіді, які залишають небажані вам люди на ваші дописи. В цьому допоможе функція прихованої відповіді у Twitter. Щоб приховати відповідь у Twitter натисніть або торкніться твіту, на який ви отримали небажану відповідь. Прокрутіть вниз та знайдіть репліку, яку ви хочете приховати. Натисніть кнопку меню у вигляді трьох точок у правому верхньому куті, щоб відкрити меню опцій. У меню виберіть “Приховати відповідь”.

Якщо ви вперше приховуєте відповідь, ви можете отримати спливаюче вікно, що пояснює, що робить функція приховування відповідей, і дає вам посилання на додаткову інформацію.

Ви також можете отримати спливаюче вікно з питанням, чи хочете ви також заблокувати людину, чий твіт ви приховуєте, що слід враховувати, особливо якщо він є рецидивістом. Якщо це група різних користувачів, ви також можете зупинити накопичення, обмеживши кількість тих, хто відповідає на ваш твіт.

Після приховування відповідь більше не буде відображатися серед відповідей на ваш твіт. Замість цього вона буде переміщена на окрему сторінку. Той, хто хоче побачити приховані вами твіти, все одно може це зробити, але їм потрібно буде виконати ще один додатковий крок, натиснувши на значок з квадратною крапкою в правому нижньому кутку вихідного твіту.

Щоб відобразити прихований твіт натисніть на вказаний квадратний значок з пунктиром, після чого клацніть на кнопку меню поруч з заблокованим твітом і оберіть «Відобразити відповідь».

Пам’ятайте про існування ефекту Стрейзанд – часто спроба щось приховати в онлайні робить це надзвичайно популярним.