Все, що вам необхідно знати про стоматологічний туризм

ITMED

Стоматологічний туризм – новий, популярний та досить перспективний напрямок для медичних центрів нашої країни, що спеціалізуються на лікуванні зубів. "МiстоДент" вже кілька років вдало надає послуги з цієї програми. Стоматологічні туристи приїжджають з інших країн та міст, щоб якісно та бюджетно вилікувати зуби, встановити протези та імпланти, створити ідеальну усмішку.

З цього приводу ми розмовляємо із засновником та головним лікарем Мережі центрів стоматології «МістоДент», к.м.д Гризодуб Євгеном Васильовичем.

Чому стоматологічний туризм користується популярністю?

Стоматологічний туризм в Україні – ваблива перспектива для мешканців Євросоюзу та громадян Америки, а також для мешканців інших міст України, бо вони отримають унікальні послуги. Здавалося б, за кордоном якість лікування зубів набагато вища, і немає сенсу їхати або летіти в менш розвинену в медичному плані країну. Але це не так. Найкращі стоматологічні клініки України купують передове обладнання та використовують нові технології, обслуговування нічим не поступається європейським стандартам, а лікарі вдосконалюють свої знання та навички, у тому числі переймаючи закордонний досвід. При цьому ціни на всі види стоматологічних послуг в Україні є значно нижчими, ніж на батьківщині у зубних туристів. Тому що клініки нашої країни орієнтуються на українських споживачів та їхні середні заробітні плати.

Як стоматологічний туризм допомагає заощаджувати?Які послуги найцікавіші для учасників стоматологічного туризму?

Найчастіше імплантація та протезування. «МiстоДент» пропонує пацієнтам кілька варіантів імплантації та встановлення різних видів протезів, включаючи високоестетичну цільну кераміку та однаково міцні, та естетичні цирконієві коронки.

Необхідна і цифрова ортодонтія. Корекція прикусу та вирівнювання зубів без встановлення брекетів.

Не менш значущою галуззю в аспекті зубного туризму є естетична стоматологія. На створення голлівудської посмішки у фахівців «МістоДент» потрібно лише кілька днів.

Які переваги стоматологічних турів у «МістоДент»?

Стоматологічний туризм у «МістоДент» дарує іноземцям можливість отримати задоволення від подорожі до одного з найвідоміших міст України, міста Харкова, з цікавою історією та унікальною архітектурою. Ідеальний результат стоматологічних процедур доповнить скарбничку позитивних емоцій!