Нутриціолог назвала шкідливі для шкіри продукти

Newsyou

Вживання деяких продуктів може негативно позначитися на стані шкіри. Списком таких продуктів поділилася нутриціолог Христина Журавльова. До їх числа експерт віднесла солодощі, що провокують підйом інсуліну і рівня цукру в крові, що викликає запалення і підвищене виділення себума – шкірного сала. Це стає причиною появи прищів і акне на обличчі, розповіла Журавльова в бесіді з РИА Новости Спорт в п’ятницю, 12 листопада.

Негативно вплинути на стан шкіри можуть і молочні продукти. За словами експерта, лактоза-молочний цукор-надає молоку солодкий смак і “годує” умовно-патогенну флору людини, викликаючи такі проблеми зі шкірою, як кандидоз.

“Молочка містить інсуліноподібний фактор росту, спричиняє зростання тестостерону, а він призводить до зростання інсуліну, що підвищує кількість дигідротестостерону, від чого з’являються проблеми зі шкірою і волоссям”, – пояснила нутриціолог. Людям з акне, кандидозом, атопічним дерматитом і синдромом полікістозних яєчників молочну продукцію експерт радить не вживати.

ukrhealth