Три звички під час миття посуду, які ведуть до раку

Newsyou

Незважаючи на уявну безпеку, неправильне миття посуду може привести до серйозних наслідків для здоров’я. Зокрема, китайські терапевти назвали три шкідливі звички, що ведуть до раку. Згідно зі статистикою авторів дослідження, саме КНР знаходиться на першому місці в світі за кількістю онкологічних недуг, а за нею йдуть США, Індія і Японія. Одним з факторів, що сприяють розвитку злоякісних клітин, китайські вчені назвали використання миючих засобів сумнівної якості. Деякі недобросовісні компанії додають в побутову хімію формальдегід, який хоч і гарантує збереження продукту, але надає руйнівну дію на здоров’я.

Другою помилкою експерти називають “складування” в шафу ще вологого після миття посуду: він стає ідеальним середовищем для розмноження смертельно небезпечних цвілі, грибів і бактерій.

Буквально за 20 хвилин перебування в дерев’яному начинні тарілки і чашки починають привертати до себе хвороботворні мікроорганізми. Аналогічним чином патогени осідають на посуді, який занадто довгий час знаходиться навіть в мильній воді.

lhealth.info