23 листопада – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

Волинь Інфо

23 листопада у світі відзначаються Міжнародний день акварелі, Свято собак і доброти “Wolfenoot”, Міжнародний день боротьби з безкарністю, Міжнародний день імідж-консультанта.

У США – День зречення, День “З’їж журавлину”, День еспресо, День горіхів кешью, в Португалії – День інженера, в Казахстані – День дорожньої поліції, в Японії – День подяки праці, в Грузії – День святого Георгія, в Бразилії – День інженера-електрика, в Мексиці – День Військово-морського флоту, в Британії – День серіалу “Доктор Хто”, в Литві – День литовських воїнів, в Словенії – День Рудольфа Майстера.

Вихідні у 2022 році: чи порадують українців додатковими святковими днями

Православна церква 23 листопада вшановує пам’ять шести апостолів: Ераста, Олімпу, Родіона, Сосіпатра, Куарта і Тертія. Інші назви свята: “Родіон”, “Родіон Ледолом”, “День Ераста”, “Міцний наст”. У народі говорили: “Зі святого Ераста чекай крижаного насту” – з цієї дати починаються справжні морози. Навіть на півдні вже може випасти сніг.

Церковний календар: які свята відзначатимемо у листопаді 2021 року

Ераст, Олімп, Родіон, Сосіпатр, Куарт або Кварт, і Тертій були святими апостолами з числа сімдесяти. Родіон і Олімп пішли за апостолом Петром в Рим і за вказівкою царя Нерона були вбиті мечем. Єраст був єпископом в Паніаді, Куарт – в Бериті, де звернув багатьох людей в християнство і, віруючи в Господа, мученицько помер. Сосіпатр був єпископом в Іконії, після нього -Тертій. Вони обидва обернули в православ’я язичників і творили дива.

Давай одружимося у 2022 році: як обрати дату найщасливішого дня

У цей день християни в церкві освячують хліб і сіль. Таким хлібом годували худобу для міцного здоров’я тварини, а також давали освячену випічку дітям. День вважається вдалим для полювання, але не для риболовлі.

23 листопада потрібно допомогти біднякам або голодуючим. Тоді Бог винагородить людину за проявлену щедрість. У цю дату можна помиритися з людиною, з якою ви посварилися. Тоді у вас ніколи не буде розбіжностей.

Календар стрижки волосся: коли планувати похід в перукарню в листопаді 2021?

Що не можна робити 23 листопада Не можна починати нові справи.

Заборонено давати в борг гроші або особисті речі – можна віддати щастя.

У цю дату не варто подорожувати, краще присвятіть вільний час саморозвитку.

Увечері не варто виходити з дому без великої потреби. Вихідні та святкові дні в листопаді: скільки українці відпочиватимуть цього місяця?

Прикмети погоди 23 листопада Багато снігу випало – до теплої зими.

Сильний вітер дме – до похолодання.

Якщо горобці голосно співають, то скоро потеплішає.

Бруд на дорозі – до морозної зими.

Іній покрив все навколо – до морозу.

Туман стелиться по землі – до потепління. Магнітні бурі у листопаді 2021: небезпечні дати та як від них уберегтися” Іменини у Родіона, Івана, Костянтина, Дениса, Бориса, Петра, Георгія, Клементія, Олексія, Феліціати, Анни, Ольги, Олександра та Михайла. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники у листопаді: хто та коли відзначає День ангела цього осіннього місяця?