Вазони удома: для початківців підійдуть вічнозелені рослини

Громадське радіо

Поради кандидатки сільськогосподарських наук, співробітниці Національного університету біоресурсів і природокористування Наталії Нестерової.
Наталія Нестерова: Озеленювати квартиру можна протягом усього року. Узимку це особливо актуально, коли через ввімкнені системи опалення пересушується повітря. Зелені рослини можуть поліпшити якість повітря. Якщо ви початківець, ліпше починати з вічнозелених рослин. Якнайкраще також підійдуть спатифілум, хлорофітум, папороть, драцена та інші.
Якщо на них нема грошей, можете виростити з вологого зернятка апельсина, лимона, хурми, граната власне домашнє деревце.
5 важливих порад для вирощування вазонів:

Оптимальна температура приміщення для рослин: до +25 градусів.
Щоб віднадити домашніх тварин від поїдання вазонів, насипте у землю під рослину до двох пачок активованого вугілля. Рослина вбере його. Смак її листків після цього не сподобається домашнім тваринам.
Поливати рослину під корінь чи знизу можна 2 рази на тиждень відфільтрованою найпростішим побутовим фільтром від механічних домішок водою.
Підживлювати рослину варто у період її активного росту. На початку зимового періоду вазон це можна зробити один раз. Узимку підживлювати вазони не потрібно.
Щоб рослини із широким листям повноцінно отримували сонячне світло та дихали, пил на них потрібно витирати м’якою вологою ганчіркою. Лише влітку вазонам можна робити «душову завісу» на 5 хвилин.

Повністю програму слухайте в аудіофайлі
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту