Дешевий продукт для контролю цукру у крові

Країна Здоров'я
Одним із найважливіших аспектів діабету є контроль рівня цукру в крові. Дієта може відіграти важливу роль у процесі контролю рівня цукру. Американська діабетична (American Diabetes Association) асоціація повідомляє, що коли справа доходить до суперпродуктів для лікування діабету, бобові посідають перше місце у списку.

Квасоля, багата на клітковину, допомагає контролювати рівень цукру в крові. Хоча боби містять вуглеводи, вони мають також низький глікемічний індекс (ГІ).

Всі вуглеводи всмоктуються з різною швидкістю, і ГІ показує, як швидко підвищується рівень цукру на крові після їх вживання. Продукти з низьким ГІ можуть допомогти контролювати рівень цукру в крові у людей із діабетом 2 типу.

Тобто продукти з низьким ГІ не викликають різких стрибків рівня глюкози у крові. Американська діабетична асоціація пояснює, що бобові допомагають контролювати рівень цукру в крові краще, ніж багато інших крохмалистих продуктів.

Які бобові вибрати?

Оскільки бобів багато на полицях супермаркетів, можливо важко зрозуміти, який сорт вибрати. American Diabetes Association рекомендує звичайні сушені боби та квасолю або консервовані альтернативи без натрію.

Ви повинні додавати їх у свій раціон кілька разів на тиждень. Важливо знизити споживання натрію, оскільки сіль може підвищити кров'яний тиск, який і так вже наражається на більш високий ризик для пацієнтів з діабетом.