Час на свіжому повітрі може зменшити потребу у регулярному душі

Newsyou

Прийняття душу необхідне для очищення пор і забезпечення правильного функціонування клітин шкіри, цим зміцнюючи імунну систему. Наявні дані також свідчать, що теплий душ або ванна перед сном можуть допомогти процесу сну, при цьому дослідження показують, що прийняття душу за дві години до сну є оптимальним для гарного нічного сну. Кровообіг, дихання та концентрація також покращуються під час прийняття душу, що робить цю звичку важливою частиною нашого повсякденного життя. Здорова шкіра зберігає шар олії та баланс корисних бактерій, тому занадто часто миття може видалити їх, викликаючи сухість.

Частота прийняття душу варіюватиметься протягом року, особливо тому, що опалення в приміщенні робить шкіру сухішою. Занадто часто прийняття душу в зимові місяці може ще більше висушити шкіру, але зниження температури води може допомогти уникнути цього.

«Взимку ваша шкіра може бути сухою, і в цьому випадку занадто багато душу може спричинити сильну сухість. Оскільки не існує жорстких правил щодо того, скільки буде надто багато, важливо, щоб ви знали своє тіло та визначали, що ваша шкіра може переносити», — каже Карісса Стівенс, член Американської асоціації медсестер (ANA).

Існує ряд ризиків, пов’язаних із продовженням періодів між кожним душем, але основна проблема – це бактерії. Коли люди залишають три-чотири дні між прийомами душу, вони ризикують накопичити темні плями лускатої шкіри, що може призвести до грибкових або бактеріальних інфекцій.

zdorovia.com.ua