Навіщо мити гребінець і як правильно це робити

META

Багато жінок не знають про необхідність мити гребінець чи забувають це робити. А даремно! Нехтування цією гігієнічною процедурою шкодить здоров'ю та красі вашого волосся. Розповідаємо, навіщо мити гребінець і як правильно це робити.

Як і всі інструменти для краси, гребінець забруднюється і потребує миття. Під час використання на гребінці накопичується багато речовин, які шкодять волоссю: сальні виділення, частинки ороговілої шкіри, бактерії, залишки засобів для укладання та пил.

Гребінець рекомендується мити раз на тиждень, а якщо ви користуєтеся засобами для укладання – мінімум двічі на тиждень. Експерти рекомендують міняти гребінець щорічно.

Як правильно мити гребінець

Чищення будь-якого гребінця потрібно починатися з видалення волосся, яке на ньому накопичилося. Гребінець необхідно вимити у воді з милом, а потім продезінфікувати протимікробним засобом.

Щоб після миття у гребінці не з'явився грибок, його необхідно висушити. Це можна зробити за допомогою фена або помістивши гребінець на теплу баратею. Важливо стежити, щоб зубчики не розплавилися від тепла.

Раніше ми називали продукти для красивого та здорового волосся.