Дієтолог назвала 6 ефективних способів позбавлення від целюліту

Країна Здоров'я
Виявляється, «апельсинова кірка» – наслідок набряклості та затримки рідини в організмі, а не неправильного харчування Целюліт у медицині означає запалення підшкірно-жирової клітковини. Хоча й звучить страшно, але це лише одна з косметичних проблем, які абсолютно не впливають на здоров'я людини. Більше того, целюліт вважається другою статевою ознакою жінки, з якою так чи інакше зіткнеться кожна представниця прекрасної статі, але в якому віці – інше питання. Розповідаємо про причини появи целюліту та розкриваємо способи позбавлення від «апельсинової кірки», спираючись на думку дієтолога-ендокринолога Анастасії Тараско .
Целюліт - явище поширене, але досить неприємне з естетичної точки зору. Люди, які страждають від цієї напасті, погодяться, що схильні до целюліту частини тіла покриваються невеликими горбками, що нагадують на вигляд «апельсинову кірку».

Виявляємо причини виникнення
За словами експерта, целюліт не може виникнути від впливу будь-яких продуктів харчування, оскільки він є особливістю будови підшкірної жирової клітковини у жінок. Чоловіки страждають від цієї проблеми набагато рідше: їхні сполучні тканини розташовані по-іншому. Але все-таки в медичній практиці це явище можна зустріти, наприклад, у чоловіків, які зловживають пивом і схильні до повноти «за жіночим типом».

З'являються горбки на тілі жінки, насамперед через надмірну масу тіла, підкреслила дієтолог. Іншими причинами є набряклість або затримка рідини, а також недостатньо розвинена м'язова тканина, що сприяє появі зниженого тонусу шкіри і, що призводить до виникнення підшкірно-жирової клітковини.

Позбавляємося «апельсинової кірки»
Згідно з рекомендацією експерта, позбутися целюліту можна при схудненні та зменшенні жирового прошарку, а також нормалізації харчування та додаванні до раціону збалансованої їжі.

1. З'їдайте за день до восьми порцій свіжих овочів і збільшіть у раціоні кількість легкозасвоюваного та нежирного білка, якісної рослинної олії та горіхів, повідомила експерт.

2. Крім того, необхідно скоротити споживання солі (приблизно на 3,5 грама на добу) та солоної їжі: ковбасних виробів, соусів, кетчупів, маринадів, солінь, фастфуду, чіпсів, сухариків тощо.

3. Лікар також попередила, що алкоголь та молочні продукти впливають на появу целюліту на найуразливіших частинах тіла. Потрібно це враховувати, якщо ви хочете позбавитися «апельсинової кірки».

4. Виведенню рідини сприяють овочі та біодобавки з підвищеним вмістом калію та магнію, а також сухофрукти та зелень.

5. Фізичне навантаження також відіграє важливу роль в усуненні косметичної проблеми. При занятті спортом посилюється кровообіг, що впливає вирівнювання шкіри підвищення її тонусу.

6. Анастасія Тарасенко порекомендувала робити лімфодренажні процедури та масажі.