Вітамінна бомба з імбиру з лимоном та медом для імунітету та схуднення

Країна Здоров'я
Цілюща суміш із натуральних продуктів допоможе впоратися із застудними захворюваннями, нездужанням в осінньо-зимовий період Смачно і корисно
Багата вітамінами та різними мікроелементами, імбирно-лимонна суміш з медом допоможе підвищити загальний тонус організму. Завдяки трьом унікальним інгредієнтам, вона здатна надати сили нашому тілу та ясності розуму, зміцнити сердечно-судинну систему, очистити судини. Більше того, цей коктейль сприяє покращенню метаболізму, а отже, позбавити лишніх кілограмів.

Рецептів цієї вітамінної бомби величезна кількість, але є принципи приготування, які краще дотримуватися для більшої ефективності ліків.

Завжди беріть приблизно однакову кількість інгредієнтів, що входять до складу.

Мед додавайте наприкінці, щоб він не втратив своїх лікувальних якостей. А имбир та лимон чудово «уживаються» один з одним, тому їх завжди змішують першими.

Зберігати приготовану суміш обов'язково у скляному, керамічному або глиняному посуді. Ємність має бути щільно закрита кришкою.

Готуємо про запас
Оскільки приймати лікарську суміш потрібно практично весь сезон застуд, приготуйте її в достатній кількості.

Вам знадобитися:

- натуральний мед – 250 г;

- корінь імбиру – 250 г;

- лимони – 2 шт.

Мед краще беріть липовий, але якщо з якихось причин не можете його використовувати, то підійде будь-який, який ви надаєте перевагу. Головне, щоб він був натуральним та якісним.

Імбирний корінь натріть на дрібній тертці. Шкірку очищати не треба, у ній містяться корисні вітаміни та мікроелементи. Просто ретельно помийте за допомогою щітки. Щоб легко керуватися імбиром, відправте його хвилин на 40 у морозилку. На його лікарські властивості це не вплине. Лимони разом зі шкіркою пропустіть через м'ясорубку або блендер. Змішайте з імбиром у окремому посуді. Наприкінці додаємо мед.

Баночку прибираємо у холодильник на 24 години. Через день ліки з імбиру лимона та меду готові. Це цілющий коктейль – захисник вашого імунітету під час сезонних хвороб.