Лайфхаки для мам: ідеї для зберігання «речей, які постійно тікають»

Наша мама
Чим старшою стає дитина, тим більше у неї з'являється вкрай потрібних речей. Наприклад, вона і дня не може прожити без ножиць, олівців, крейди та інших дрібниць. Але так уже повелося, що саме ці речі люблять губитися, змішуватися і навіть… зникати в хащах будинку. Що ж робити? Звичайно, наводити лад, привчаючи до цього дитину та використовуючи досвід інших мам.

Почати пропонуємо із лотка для яєць. У ньому дуже зручно зберігати різні крейди.

А пластикова коробка для голок цілком може стати скарбницею юної принцеси. У неї вкрай зручно складати шпильки та гумки, яких у кожної дівчинки незліченна кількість.

Невеликі пластикові кошики допоможуть у зберіганні дитячого посуду, лялькових нарядів тощо.

Дитячі відерця при творчому підході мами та допомоги тата можуть стати основою оригінальної полиці, на якій так зручно зберігати ножиці, олівці, ручки та іншу дрібну канцелярію.

Ще один бюджетний варіант створення дитячого органайзера: беремо одноразові склянки, ставимо їх у виїмки форми для мафініві переносне сховище канцелярського приладдя готове.

У глобальному плані наведення ладу у дитячій допоможуть пластикові контейнери з кришками. У них зручно складати і книжки, і іграшки, і конструктор.

Як бачите, щоб у дитячій кімнаті був повний порядок, треба не так вже й багато. Достатньо включити фантазію та взяти на озброєння ідею!