Гороскоп на 12 січня: Близнюкам - не звертати увагу на претензії, Дівам - зосередьтесь на внутрішній гармонії

Новини.LIVE

У середу, 12 січня, зорі рекомендують провести більше часу вдома. Наведіть порядок у своїй голові. Тому що через це ваш розвиток стоїть на місці.

Якими рекомендаціями поділилися астрологи з огляду на місячний календар, і що зірки пророкують всім знакам Зодіаку на 12 січня, читайте в матеріалі Новини.LIVE.

Читайте також: Названо найнебезпечніші дати 2022 року

Гороскоп на 12 січня для всіх знаків Зодіаку

Овен

Особливу підтримку отримають ідеї та проекти, які мають на меті допомогу іншим. Зірки радять не відмовлятися від пропозицій, які надійдуть цього дня.

Телець

Не думайте тільки про недоліки - це заважає вам досягати успіху у будь-яких справах. Починаючи від особистого життя і закінчуючи карʼєрою - будьте оптимістами.

Близнюки

Не варто звертати уваги на претензії, які можуть висловити незнайомі люди. Наприклад, касир у супермаркеті - вони не мають жодного стосунку особисто до вас, це є свідченням їхніх особистих проблем.

Рак

Астрологи радять сьогодні утриматись від надто спонтанних ідей та спокус. Фортуна може бути не на вашому боці.

Лев

У вас буде багато завдань, які потребують уваги до деталей та прискіпливого аналізу. Можливо, вам доведеться прислухатися до порад і задіяти фантазію.

Діва

Краще уникати конфліктних ситуацій, а також спілкування з малознайомими людьми. Не погоджуйтесь на ті пропозиції, які не принесуть вам ні радості, ні користі. У цей день краще зосередитись на відновленні внутрішньої гармонії.

Терези

Ваші рідні - ваш порятунок. Проведіть цього дня більше часу вдома у сімейному колі - це допоможе відновити сили і знайти оптимізм.

Скорпіон

Визначте терміни та конкретні дії, які потрібні для того, щоб ви почувались краще. І постарайтесь сьогодні не відволікатись на зайві справи.

Стрілець

Якщо у вас немає чіткого плану дій, усі справи можуть піти шкереберть. Можливо, час звернутися по допомогу.

Козеріг

Варто почати щось нове. Це може бути хобі чи нові шкарпетки. А може - і зміна роботи. У будь-якому разі - вас очікує успіх.

Водолій

Прекрасний день для прояву музичної, художньої та романтичної активності. Громадська діяльність, ймовірно, буде пов'язана з релігією, філософією, вищою освітою, іноземцями.

Риби

Вам випаде нагода отримати нові знання та враження. Тож не варто від них відмовлятись, якщо немає серйозних причин.

Місячний календар

12 січня - 10-й місячний день

Символ дня — "Фонтан". В цей день енергія може бити як у фонтані, але направляти її потрібно не на важку фізичну роботу, а на працю на благо сім’ї, родини. Це сімейний день і бажано його провести з сім’єю або на благо сім’ї. Добре буде згадати своє родинне коріння. У цей день можна починати нові справи, особливо довгострокові проекти, починати нові традиції. Добре закладати фундамент при будівництві нового будинку й будь-який інший фундамент, підставу, базу проекту або справи.

День успішний для бізнесу, особливо сімейного. Дуже добре в цей день зареєструвати підприємство або фірму, подати рекламу в засоби масової інформації, сприятливе обнародування нових ідей.

В 10-й місячний день у людини може відкритися другий і третій подих, вона одержує величезну енергію.

День зміцнення будинку, родини, традицій, пожертвувань й альтруїстичної, добродійної діяльності, день перетворення внутрішньої природи й захисту справедливості.

Кращий день для примирення, якщо ви з кимсь у сварці.

Цього дня рекомендується утриматися від стрижки, тому що це притягне до вас хвороби.

Секс у цей день повинен бути святковим, вишуканим. Це найбільш удалий час для зачаття дитини.

Місяць в знаку Телець

Напруга попередніх днів, пов’язана із проходженням Місяцем знаку Овна, спадає. У дні Тельця люди почувають себе спокійно, надійно, умиротворено. Ґрунт більше не йде з-під ніг, ми твердо стоїмо на землі й почуваємо себе цілком упевнено. Думки вже не скачуть у голові як божевільні, та й реакція сповільнюється. У дні Тельця ми всі трішки тугодуми. До того ж тепер нас важко зрушити з місця, з’являється деяка схильність до впертості. Ми стаємо мирними, повільними й трохи флегматичними.

У ці дні добре займатися домашніми справами, вирішувати буденні життєві проблеми – закуповувати продукти, робити дрібний ремонт у квартирі, а робочий час присвятити рутинним поточним справам. А от з бізнесом краще перечекати. Великих угод бажано не заключати й контрактів не підписувати. Можливі помилки через уповільнену реакцію й нездатність швидко міркувати.

Що варто знати про кожен із знаків Зодіаку:

Деякі знаки гороскопу володіють неймовірною силою волі і долають будь-які труднощі. Астрологи назвали п'ятірку цих всемогутніх знаків.

Покровитель 2022 року, Чорний водяний Тигр, зробить його особливим для деяких з 12 представників сузір'їв. Три знаки Зодіаку в новому році чекають серйозні зміни.