8 типів дитячого інтелекту

Наша мама
Говард Гарднер, професор з Гарвардського Університету, висунув теорію множинного інтелекту, що включає 8 аспектів. Відповідно до цієї теорії, вам буде легше виокреити здібності дитини і оприділити, що буде подобатись дитині в майбутньому та полегшить вибір професії.

Тілесно-кінестетичний: фізичні здібності; рухливість; координація рухів.

Внутрішньоособистісний: внутрішні здібності; самоусвідомленість чи аналіз власних переконань, емоцій, цілей та мотивації.

Міжособистісний: взаємодія з оточуючими та розуміння їх – вербальне та невербальне спілкування; сприйнятливість до чужого настрою та темпераменту.

Логіко-математичний: розуміння абстрактних та складних ідей; дедуктивне мислення; визначення патернів; робота з числами.

Музично-ритмічний: уміння розрізняти висоту звуку, ритм та тональність; рух у такт музики; створення, впізнавання, відображення та відтворення музики.

Натуралістичний: зв’язок із навколишнім середовищем; вирощування натуральних продуктів (фруктів та овочів); природні навички виживання; знання тварин, рослин тощо.

Вербально-лінгвістичний: розуміння та використання мови; вербальні та письмові навички; зміна ритму, гучності та тону; пам’ять на обличчя та дрібні деталі.

Візуально-просторовий: сприйняття картинок та зображень; просторове орієнтування; візуалізація об’єктів.