Чи можна чоловікам пити алкоголь перед зачаттям дитини?

Наша мама
Згідно з новим дослідженням кардіологів, вживання алкоголю навіть за кілька місяців перед зачаттям дитини може призвести до вродженого пороку серця.

Чоловікам і жінкам, які замислюються про поповнення в родині, слід знати, що відповідальний підхід до планування вагітності має на увазі деякі обмеження, в тому числі відмова від алкоголю. Давайте дізнаємося, скільки потрібно не пити чоловікові і жінці перед зачаттям і чому.

Науково доведено, якщо в момент зачаття обидва партнери перебували в стані алкогольного сп’яніння, ймовірність того, що зачаття пройде успішно, істотно знижується. Ймовірність завагітніти у жінки залишається, але вона буде невелика.

Найбільш шкідливими і небезпечними перед зачаттям вважаються наступні напої:

Віскі. Щоб домогтися характерного смаку, в напій додають різні компоненти, а крім них в ньому містяться сивушні масла, ацетали (прості ефіри), діацетил. Велика частина цих речовин помірно токсичні, тому споживання віскі до зачаття може згубно позначитися на функціонуванні внутрішніх органів і систем.

Коньяк. У напої міститься близько 450 ефірів, ацетали, різні карбоксильні і фенольні сполуки, а також вищі спирти. В ході дозрівання коньячного спирту в дубових бочках в ньому з’являються дубильні речовини, фурфурол, лігнін. Більше 50% цих компонентів Слаботоксичні, тому можуть стати причиною труднощів із зачаттям.