Як уберегтись від кишенькових злодіїв у натовпі – поради поліції

U-News

Правоохоронці надали рекомендації, як уберегтись від кишенькових злодіїв.

Як передає Укрінформ, у повідомленні патрульної поліції Київської області у Телеграмі йдеться: "Перебуваючи у місцях скупчення людей, будьте пильні, щоб не стати жертвами крадіїв. Адже зазвичай кишенькові злодії "полюють" у місцях, де багато людей, щоб бути менш помітними".

Правоохоронці радять "тримати сумку чи наплічник в руках попереду себе, а не на плечі або на спині, не демонструвати гаманець та його вміст у людних місцях, не носити з собою великі суми грошей — брати стільки, скільки плануєте витратити".

Цінні речі, документи, телефони, ключі не варто носити у зовнішніх кишенях одягу, сумок та рюкзаків. Краще використовувати внутрішні кишені, поясні сумочки.

"Будьте пильними, коли на вулиці до вас підходить незнайома особа або хтось притискається у транспорті. Якщо ви користуєтесь кредитними картками, у жодному разі не зберігайте пін-код разом із картою у гаманці", - радять правоохоронці.

Очевидцям або жертвам правопорушення слід зателефонувати на спецлінію 102 або звернутись до найближчого відділення поліції.