День народження Кейт Міддлтон: герцогиня відповіла на привітання лише однієї людини

META

9 січня дружині принца Вільяма Кейт Міддлтон виповнилося 40 років. Багато шанувальників і знайомих привітали герцогиню зі святом, однак вона відповіла на привітання лише однієї людини – свого найвідданішого шанувальника.

Шестирічна дівчинка з лейкемією Міла Снеддон, з якою Кейт Міддлтон познайомилася у 2020 році, записала для герцогині привітання. Її мама розмістила ролик на своїй сторінці у Twitter. У своєму привітанні Міла сказала:

З днем ​​народження, Кейт! Я така рада, що тобі виповнилося 40, сподіваюся, ти отримаєш гарні подарунки і любиш проводити час зі своєю сім'єю. З любов'ю, Міла.

У підписі до відео мама шестирічної дівчинки наголосила, що Міла є "фанатом номер один" Кейт Міддлтон. Це вітання стало єдиним, на яке член королівської сім'ї відповіла у Мережі. Вона написала під роликом:

Дякую, Міла!

Розкішна фотосесія Кейт Міддлтон на честь 40-річчя.

Зазначається, що Кейт Міддлтон уперше дізналася про Мілю у 2020 році. Дитина стала частиною проєкту герцогині «"Залишайтеся вдома: портрет нашої нації у 2020 році". Вона пообіцяла дівчинці зустрітися з нею після завершення карантину і дотрималася свого слова. На зустріч дружина принца Вільяма одягла рожеву сукню – улюблений колір Міли Снеддон.

Раніше ми інформували, Кейт Міддлтон підкорила публіку грою на фортепіано.