Киянам заборонили годувати птахів хлібом у сильні морози: причина

Новини.LIVE

У сильні морози птахів на водоймах необхідно годувати, однак це повинен бути не хліб. Киянам розповіли, чим можна годувати птахів у морози.

Відповідна інформація опублікувало комунальне підприємство "Плесо".

Читайте також: У Чорнобилі помітили рідкісних птахів. Фото

Птахів не можна годувати хлібом

У холодну пору року необхідно допомагати синичкам і горобцям. Водоплавні птахи накопичують жир у теплу пору року, і якщо взимку птах не може знайти собі їжу на водоймі, він відправиться туди, де можна поживитися.

Найчастіше люди годують птахів хлібом, але цього робити не можна, так як така їжа категорично не підходить для диких птахів. У пернатих може початися розлад шлунка, особливо у молодих птахів. У підсумку, харчування хлібом може привести до загибелі птиці.

Чим можна годувати птахів

Фахівці радять жителям міста годувати пташок подрібненими свіжими овочами і злаками, наприклад вівсом, ячменем або пшеницею.

Також, при годуванні птахів слід пам'ятати, що деякі корми не є природними і можуть завдати шкоди птахам. Але ще раз, варто нагадати, що птахів категорично не можна годувати чорним і білим хлібом.

Інші новини про птахів

У Чорнобильському заповіднику виявили незвичайних птахів - орланів-білохвостів. Буквально за два дні на території нарахували 11 орланів.

У грудні поточного року на київському озері Вирлиця оселилися два прекрасних чорних лебедя. Активісти команди з порятунку тварин змогли врятувати одного лебедя і доставили до притулка в Межигір'ї, про долю другого лебедя невідомо.