Як позбутись від зайвих кілограмів після свят

Країна Здоров'я
Існують три цікаві способи, які допоможуть скинути вагу після зимових свят. Про них розповіла дієтолог Анастасія Тараско. Як правило, після святкових вихідних страждає фігура. Експерт пояснила: універсального способу схуднення після святкових днів не існує. Однак є загальні рекомендації, дотримуючись яких можна позбутися зайвих сантиметрів.

Так, насамперед слід приділити особливу увагу побудові раціону. Важливо зменшити в раціоні кількість цукру та борошна, жирного м'яса та вершкового масла. Як джерела корисних жирів краще вживати масло гхі та морську рибу. Приймати їжу слід тричі на день, заповнюючи половину тарілки овочами, чверть - джерелом білка, чверть - повільними вуглеводами, такими як крупи і бобові. А між їжею краще пити воду або трав'яний чай.

"Скинути зайві кілограми допоможуть розвантажувальні дні. Їх можна влаштовувати двічі-тричі на тиждень. У ці дні потрібно харчуватися лише рослинною їжею та пити багато рідини", — рекомендує фахівець.

Крім цього, вона порадила додати у повсякденність фізичні навантаження. Найпростішими варіантами є щоденні піші прогулянки та ранкова зарядка. Згодом можна додати походи до спортзалу або домашні заняття в онлайн-режимі.

У випадку, якщо такі методи не показують ефективності, дієтолог рекомендує звернутися за допомогою до фахівця, який підбере індивідуальні рекомендації як на навантаження, так і харчування.