Щедрий вечір: які страви приготувати для багатого столу рівнянам?

LIGHT

За традицією, ввечері 13 січня вся родина збирається на святкову вечерю, яку називають Щедрий вечір. Святковий стіл обов’язково повинен бути багатим та щедрим, адже піст вже позаду. В цей вечір українці переважно готують різноманітні прості та традиційні страви. Щоб святкова вечеря вдалася треба заздалегідь спланувати меню на Щедрий вечір.
Тож що приготувати на щедру вечерю?
Без якої страви не буває Щедрого вечора? Звісно ж, без куті! Кутю українці обов’язково готували на три свята: багату — в переддень Різдва, щедру — перед Старим Новим роком, а голодну — на Водохреща. Рецепт її був майже однаковий, проте різдвяна кутя неодмінно мала бути пісною, а ось на Щедрий вечір у неї додавали вершкове масло чи молоко, а дехто — і смалець! Інгредієнти для куті — невипадкові, адже ця обрядова страва — особлива. Пшениця — символ добробуту і гарного врожаю, мак — це зірки на небі, мед означає здоров’я, горішки — достаток, а родзинки — любов.
Як і на Різдво, у Щедрий вечір на столі, окрім куті, обов’язково повинні бути ще й такі ритуальні страви, як узвар, голубці, риба, вареники, млинці та пироги. Зі свинячих ніг колись, за давнім звичаєм, варили холодець — аби в людей не боліли ноги. Дехто ще й різав на свято чорну курку — вважалося, що тоді інші кури будуть добре нестися.
Ворожіння на куті в Старий Новий рік:
– Якщо вона вилазила за межі горщика – бути біді;
– Якщо горщик з кутею лопнув – це до нещастя;
– Якщо кутя вийшла рум’яна і розварена – це на щастя і благополуччя в сім’ї;
– Якщо кутя дрібна і бліда – до нещастя і хвороби.
Якщо каша вдавалася, її з’їдали майже відразу, якщо ні – викидали на заході в річку. Узвар пили зазвичай в завершенні трапези, а сухофрукти, як символ родючості, роздавали дітям та молоді, щоб вони росли і були здорові.