За що можуть змусити доплатити в готелі і як уникнути неприємних сюрпризів

Новини.LIVE

Якщо ви думаєте, що плата за доступ до Wi-Fi в готелях давно канула в небуття, то глибоко помиляєтеся. Додаткові гроші можуть взяти не тільки за це. Наприклад, заняття йогою, плавання в басейні або користування велотренажерами цілком можуть виявитися абсолютно не безкоштовними. І в день від'їзду вам викотять пристойний рахунок.

За що можуть взяти додаткові гроші в готелі, перерахував сайт Lifehacker.

Читайте також:

7 несподіваних речей, які заборонено брати на борт літака

Туристичний збір

Забронювали ви готель, підписи дрібним шрифтом читати не стали. Приїхавши ж на місце, виявиться, що ціна, на яку ви розраховували, інша. А вся справа в тому, що нерідко туристичний збір не включений у вартість. І може бути вказаний за 1 людину, а не за номер цілком. І його доведеться оплатити на місці. Виручені кошти повинні зараховуватися до місцевого бюджету для догляду за популярними серед мандрівників місцями. До речі, туристичний збір ввели в багатьох курортних містах України. Тому перед поїздкою обов'язково гляньте, чи є курортні збори в пункті призначення.

Плата за прибирання та обслуговування

Не поспішайте вішати на дверну ручку табличку з проханням прибрати або поміняти постільну білизну. Неуважному подорожуючому це може влетіти в копієчку. Потрібно спочатку точно знати, що плата за прибирання та обслуговування включені в ціну ночівлі. Вона може бути за різними ставками. Зазвичай при бронюванні це вказується прямо. Але не завжди.

Бар в номері

У холодильнику часто можна знайти як безалкогольні, так і спиртні напої. І зазвичай вони надаються за додаткову плату. Але табличку з розцінками могли викинути попередні постояльці, а за вживання доведеться розплачуватися вам. І довести щось нереально. Тому про список всіх додаткових послуг, варто дізнатися відразу на стійці реєстрації. Або про всяк випадок не користуватися міні-баром.