Божевільно та смішно: журналісти висміяли особняк Меган Маркл та принца Гаррі

META

Журналісти висміяли Меган Маркл та принца Гаррі за їхній особняк у Монтесіто. Виявилося, що в шикарному житлі герцогів Сассекських знаходиться 16 ванних кімнат.

Наразі Каліфорнія перебуває у стані аномальної посухи, у зв'язку з цим у штаті запроваджено обмеження на використання води. Журналіст Шейн Вотсон назвала кількість ванних та туалетів у будинку Меган Маркл та принца Гаррі "божевільним та смішним" — особливо на тлі нинішньої ситуації в штаті.

Читайте також: Принца Гаррі та Меган Маркл висміяли через невдалу обкладинку для журналу Time

У статті журналіст написала:

Найпростіший спосіб розпізнати клоунів-знаменитостей або, принаймні, один із способів — це, якщо вони живуть у будинку з 16 ванними кімнатами, у той час, як їх лише двоє з двома дітьми віком до 5 років.

Уотсон зазначила, що в особняку герцогів Сасекських ванних кімнат на сім більше, ніж спалень. Вона закликала членів королівської сім'ї не ганятися за престижем.

Зазначається, що подружжя купило маєтком за 14,7 мільйона доларів у 2020 році. Останнім часом з'явилися чутки, що Меган Маркл та принц Гаррі хочуть продати свій особняк, тому що "не в захваті від нього".

Раніше ми інформували, принца Гаррі переплутали з продавцем різдвяних ялинок.