Експерти назвали найкращі види молочних продуктів

Newsyou

При цьому молока у списку немає. Тим, хто має проблеми з серцем чи прагне зміцнити здоров’я серця, часто радять їсти нежирні молочні продукти, але нові дослідження в PLOS Medicine доводять зворотнє.

Дослідники залучили до експерименту 4 150 чоловіків та жінок у віці 60 років — вікової групи із високим ризиком для здоров’я серцево-судинної системи.

Протягом 16 років люди надавали дані про харчування та спосіб життя, а також зразки крові, які дозволяли дослідникам відстежувати рівень жирних кислот.

Вчені встановили, що люди з найвищим рівнем молочного жиру у крові мають найнижчий ризик серцево-судинних захворювань.

Наразі медики проводять додаткові дослідження, але результати помітні, враховуючи, що вони суперечать поширеним порадам, вважає старший науковий співробітник Інституту глобального здоров’я Джорджа Матті Марклунд.

«Молочні продукти з високим вмістом жиру можуть бути частиною здорового харчування, особливо якщо ви робите акцент на деяких з них»,- говорить він.

Наприклад, несолодкий цільномолочний йогурт буде набагато кориснішим для вашого здоров’я, ніж знежирений йогурт, але підсолоджений. Він додав, що кисломолочні продукти, такі як йогурт або сир, можуть бути більш корисними порівняно з маслом або молоком.

«Обираючи молочні продукти, зважайте на вміст жиру», — додає він.

Жирні кисломолочні продукти і сири зазвичай містять більше поживних речовин, ніж їхні нежирні аналоги. Але це не означає, що вам слід завантажувати холодильник продуктами з високим вмістом жиру задля зміцнення серця.

Натомість наявні докази свідчать про те, що відмовлятися від них не потрібно.

Доречі, щодо здорових жирів, то, наприклад, морепродукти та горіхи, також їх містять.

ТСН