Коли діти вчаться читати?

Наша мама
Багато дітей починають проявляти інтерес до читання у віці від 3 до 5 років. Ваша дитина може вдавати, що читає свої улюблені книжки своїм іграшкам, або вимагати, щоб їй дозволили тримати книгу, поки ви читаєте.

Інші діти мають базові навички читання до 5 років. Вони можуть читати прості речення, складені з основних слів. Рідше 5-річні діти можуть вимовляти незнайомі слова, але деякі діти можуть це робити.

До 7 років більшість дітей набули навичок читання. Вони навчилися розпізнавати певні візуальні слова і дізналися достатньо про звуки, які позначають букви, щоб мати можливість розпізнавати нові слова. У цьому віці діти зазвичай можуть читати книжки з картинками та дуже прості книги з розділами з короткими реченнями, хоча досвідчені читачі можуть зрозуміти більш складні книги до 7 років.

Ваша дитина повинна досягти багатьох етапів на шляху до навчання читанню повних речень і визначення нових друкованих слів.

Навчання грамоті дитина починає з дитинства, коли починає проявляти інтерес до книжок та оповідань. Ці навички розвиваються далі в дитинстві. До 3 років більшість дітей матимуть улюблені книжки і вони можуть робити вигляд, що читають їх або можуть закінчувати ваші речення, коли ви їх читаєте. Малюки також повинні почати розуміти, що недруковані слова співвідносяться з друкованими і що слова складаються з окремих букв, які мають унікальні звуки.

Між 3 і 5 роками більшість дітей навчаться читати алфавіт і почнуть писати літери. Вони повинні вміти розпізнавати власні надруковані імена, а також можуть розпізнавати інші імена та прості слова. Діти дошкільного віку також повинні розуміти звуки, які видають різні букви, особливо загальні приголосні, такі як С і T.

До кінця дитячого садка навички письма дітей повинні прогресувати до такої міри, що вони зможуть друкувати власні імена та деякі інші літери та цифри. Вони повинні вміти слідкувати за простою історією та переказувати її, коли це просять. Ті, хто ще не вміє читати речення, повинні наблизитися до досягнення цього.