12 травня: народне свято, традиції, прикмети і заборони

Уніан
Народне свято 12 травня / фото ua.depositphotos.com

Християни відзначають церковне свято 12 травня на честь дев'яти святих мучеників. 12 травня - день цілителів. Сьогодні будь-яке зцілення діє набагато сильніше, ніж зазвичай. У ніч з 11 на 12 травня може приснитися віщий сон.

У цей день читають замовляння від лихоманки, епілепсії, мігрені. Жінки молилися про легкі пологи. За повір'ями, 12 травня варто вийти на дорогу і встати назустріч вітру - це принесе здоров'я. День вдалий для робіт в городі.

Що не можна робити 12 травня Не можна сьогодні ні з ким ділитися своїми планами і мріями, інакше вони не збудуться. Купатися у водоймах не можна - можна зустріти водяного. Заздрити людям ні в якому разі не можна - інакше ви захворієте. Протирати пил з високих місць і шаф - до сварки з рідними. Прикмети погоди 12 травня Багато мух і оводів - до хорошого врожаю огірків. Мурахи перебираються в сухе місце - до дощу. Багато хрущів - до сухого літа. Яскравий і сонячний схід сонця - до мокрого літа. Вас також можуть зацікавити новини: Вихідні та свята в травні 2022: що святкуємо і відпочиваємо Іменини в травні 2022 року: які імена відзначать День ангела Прикмети і народні свята в травні 2022: старовинні повір'я і звичаї