Які рослини не можна тримати вдома: ТОП-7 загальних улюбленців з фото

LIGHT

Ваша улюблена кімнатна квітка може стати причиною поганого самопочуття і навіть серйозного отруєння. Звичайна, улюблена та популярна кімнатна рослина може спричинити погане самопочуття , алергічну реакцію, анафілактичний шок і навіть призвести до смерті. Ми зібрали для вас флоро-компанію, яку краще переселити з дому хоча б на балкон або подалі на ділянку.
Діфенбахія Ефектна квітка зі строкатим листям вважається однією з небезпечних рослин для дому. Їдкий сік її стебел при попаданні в організм людини негативно позначається на травленні, може спричинити подразнення шкіри та утруднити дихання. Тому, до речі, дифенбахію не можна тримати у дитячих закладах.
Молочай Це квіткове сімейство представлене великою різноманітністю рослин, багато з яких схожі на кактуси. Молочай небезпечний не лише своїми шипами, а й молочним соком, що міститься у стеблі і може викликати сильне отруєння, опіки, запаморочення, нудоту.
Цикламен Цю гарну кімнатну рослину не можна тримати вдома, тому що свіжий сік зі стебел і коренів цикламена може стати причиною подразнення слизової оболонки, набряків, болю у горлі й утрудненого дихання.
Олеандр Красива вічнозелена квітуча рослина насправді смертельно небезпечна. Отруйні речовини містяться у всіх його частинах і небезпечні навіть після засихання. Симптоми отруєння олеандром такі: біль у животі, нудота, блювання, кривава діарея, прискорене серцебиття, галюцинації та навіть зупинка серця.
Азалія Ця чудова кімнатна квітка дуже небезпечна для своїх господарів. У її листі і квітах міститься андромедотоксин, який при випадковому попаданні в організм викликає сильне печіння, нудоту, діарею, порушення роботи серцево-судинної та нервової системи.
Фікус Незважаючи на свою популярність, фікус також становить небезпеку. Молочний сік із його стебел викликає подразнення та набряки шкіри. А при потраплянні всередину призводить до запаморочення, нудоти, утрудненого дихання. Так що його краще не купувати, якщо вдома є діти та тварини.
Гербера Взагалі ця рослина не є отруйною, але неприємності підстерігають людей під час цвітіння. Адже герберу заводять саме заради гарних квітів. У закритому приміщенні рослина стає небезпечною через велику кількість пилку. Алергія може розвинутись навіть у людей, не схильних до таких реакцій.
Джерело: https://lifehack.segodnya.ua/