Прикмети на п'ятницю 13-го: що не можна робити цього дня

Realist

Сьогоднішня дата на календарі жахає багатьох забобонних людей. Раніше Realist.online вже розповідав, чому п'ятниця 13 числа вважається несприятливим днем . Якщо ви також схильні вірити знакам долі, сьогодні вам варто бути обережним, адже ця дата пов'язана з багатьма прикметами та заборонами.

Що не рекомендується робити у п'ятницю 13-го – у матеріалі Realist.online .

Читай також: Як не нажити проблем у п'ятницю: прикмети, які варто знати

Прикмети у різних країнах світу

У США страх перед п'ятницею 13-го набув загальнонаціональних масштабів. Багато висоток в Америці не мають 13-го поверху: після 12-го йде 14-й, те ж стосується і 13-х палат у лікарнях і номерів готелів.

Враховуючи таку забобонність, не дивно, що кожна п'ятниця 13-го приносить економіці США збитки на $800-900 млн. Американці вірять, що робити великі покупки в цей день вважається поганим знаком.

У Європі п'ятниця 13-го числа також вважається не найвдалішим днем. Деякі хірурги навіть не проводять цього дня операції.

У французьких ресторанах з обережністю ставляться до числа 13 загалом. Якщо на обід збираються 13 людей, до столу приставляють 14-й стілець і приносять додаткові прилади.

А ось слов'яни, навпаки, вірили, що "тринадцята" п'ятниця в році - сприятливий день для проведення обрядів на укріплення роду. При цьому в обрядах брали участь як жінки, так і чоловіки. Дівчата просили богиню плодоріддя про те, щоб вона обдарувала їх своїм покрівництвом. Хлопці змагалися один з одним в силі і витривалості.

Читай також: Як вибрати дату весілля: народні прикмети

Що не рекомендується робити у п'ятницю 13-го:

Планувати важливі справи

Вирушати у далекі поїздки

Одружуватися

Починати бізнес, будівництво чи ремонт

Здійснювати великі покупки

Саджати рослини

Пекти і робити консервацію

Нагадаємо, раніше Realist.online розповідав про те, звідки взялися прикмети , у які ми віримо досі.