Опитування показало, що Каїр є найгіршим туристичним напрямом у Єгипті

DIP

Сумнівний статус «кращої туристичної пастки», тобто, відомого, але найгіршого для відвідування місця, отримала столиця Єгипту Каїр. Лідерів обирали учасники соцмережі Reddit, де один із користувачів провів опитування «Яке відоме туристичне місце не варто відвідувати?». Каїру дісталися буквально «тонни» відповідей, і серед них позитивних було мало. Основні причини – шахрайство, антисанітарія та інші неприємності, які підстерігають туристів у Каїрі.

«Відразу кілька гілок коментарів було про те, як туристи, коли вони відвідали Каїр, зіштовхнулися з корумпованою поліцією, шахраями і навіть із сексуальними домаганнями та нападами», – переказує BuzzFeed. Незважаючи на те, що Піраміди Гізи туристи визнають «абсолютним дивом», подорож до них вони не рекомендують – шахраї відверто дурять туристів та витягують у них гроші.

Далі наводяться такі відгуки туристів:

«Плато Гізи було приголомшливим, і його було варто відвідати. На жаль, все враження моментально псують рознощики, жебраки та «туристична поліція». «Вони запитають: «Гей, мій друже, звідки ти?», – від чого залежатиме, скільки вони можуть здерти з вас і які ціни ви терпітиметеє», – скаржиться один турист.

«Таксі – чисте шахрайство, використовуйте Uber через програму та завжди дивіться, що вони завершили попередню поїздку. Також не вірте жодним історіям від гідів, які стверджують, на кшталт «це місце закрито, слідуйте за мною на справжній тур» або щось таке. Будьте готові просто ігнорувати їх і навіть поводитися грубо, це не зупинить їх, тому що вони поводяться так сотні разів на день, коли торгуються з туристами».

«Будьте обережні із гігієною. Ви, мабуть, уже чули, але не можна пити воду з-під крана та будьте обережними, щоб не проковтнути її під час душу. Також будьте обережні з місцевими продуктами. Якщо їх помили (що малоймовірно), то, швидше за все, помили під водопровідною водою».

«Ми не відвідали піраміди, але храми в Каїрі та Луксорі були чудові, Луксорський музей був чудовий. Я стверджую, що це одна з найкращих поїздок, які я коли-небудь робила. Але пережити кетколлінг нам довелося неодноразово (форма домагання у вигляді свисту, окликів та інших нав’язливих компліментів). Але ми були трьома білими жінками, тому, я думаю це було неминуче», – заявляють туристи.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Дієтолог назвав найнебезпечніші компоненти в морозиві».