Луганщина: День прикордонника відзначили нагородженням та привітаннями від друзів

В Луганському прикордонному загоні, який виконує завдання у складі Об’єднаних сил, пройшли урочисті заходи з нагоди Дня прикордонника України. Цього дня до «зелених беретів» завітали представники Сєвєродонецького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

В актовому залі загону, де проходили урочистості, лунало чимало слів подяки та визнання ролі військовослужбовців ДПСУ у захисті державного кордону та лінії розмежування.

Вітаючи особовий склад зі святом, начальник Луганського прикордонного загону полковник Юрій Петрів відзначив професійні досягнення підлеглих. За ініціативність, старанність, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня прикордонника України керівник органу охорони державного кордону нагородив військовослужбовців загону подяками, грамотами, відомчими відзнаками. Після завершення заходів керівники Луганського загону поклали квіти біля стели загиблим прикордонникам.

Урочисті заходи відбулись також у підпорядкованих Луганському прикордонному загону підрозділах. Службовці Держприкордонслужби України відвідали сім’ї загиблих військовослужбовців та побували на місці загибелі побратимів.

До прикордонників відділу «Троїцьке» цього дня завітали маленькі «чомучки», які нещодавно ознайомлювались зі службовою технікою та собаками. Вихователі й малюки дитячого садочку «Теремок» привітали охоронців Батьківщини з професійним святом та подякували «зеленим беретам» за проведення цікавих пізнавальних заходів.

Іван ТЕРЕЩЕНКО.

На знімках: Під час відзначення професійної дати «зелених беретів» у Луганському прикордонному загоні.

Фото Оперативно-військового управління Східного регіонального управління ДПСУ.