Луганщина: У Золотому-4 відновлять пам'ятник «Воїнам-визволителям від фашизму»

У Золотому-4 добігає завершення реконструкція пам'ятника «Воїнам-визволителям від фашизму». До Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги у Другій Світовій війні реконструйований монумент зустрічатиме ветеранів та мешканців.

Про дотримання темпів ремонтних робіт на монументі та на інших об’єктах йшлося під час робочої поїздки голови Луганської облдержадміністрації Сергія Гайдая до Золотого-4.

У центрі уваги обласної влади Луганщини наразі перебуває й ремонт дороги «Сєвєродонецьк-Золоте», який проводиться у рамках національної програми «Велике будівництво».

Ще один важливий об’єкт інфраструктури у прифронтовому населеному пункті – Золотівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7, будівля якої час від часу здригається від обстрілів з боку окупованої території... Поруч зі школою нещодавно облаштували дитячий спортивний майданчик. Педагоги навчального закладу попросили очільника Луганської області також допомогти у ремонті дороги до школи й у прибиранні прилеглих територій. Ситуація ускладнена тим, що в районі Золотого-4 місцями зустрічаються вибухонебезпечні предмети, отже без допомоги військових під час прибирання територій буває не обійтися.

Очільник Луганської області підтвердив намір якнайшвидше вирішити нагальні проблеми, що турбують мешканців Золотого-4, та залучити офіцерів цивільно-військового співробітництва до впорядкування території школи.

Іван ТЕРЕЩЕНКО

На знімках: На об’єктах реконструкції Золотого-4.

Фото прес-служби Луганської ОДА.